Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 Grand Prix Brazilië 2023

Uitslag eerste vrije training Formule 1 GP Brazilië 2023

Carlos Sainz heeft de snelste tijd laten noteren in de eerste en enige vrije training voor de Grand Prix van Brazilië. De Ferrari-coureur hield Charles Leclerc en George Russell achter zich.

Sainz Brazil
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Ferrari

Om 15:30 uur Nederlandse tijd stond de eerste en enige vrije training voor de Formule 1 Grand Prix van Brazilië op het programma. Op Interlagos wordt er weer een sprintweekend afgewerkt, waardoor de coureurs maar één oefensessie tot hun beschikking hadden. Er werd daarom veel gereden om de juiste set-up te kunnen bepalen voor de kwalificatie, sprintrace en hoofdrace.

Iedereen begon op de harde banden en zette daar de eerste tijden op neer. George Russell wisselde halverwege de sessie naar de mediums, waarna hij een tijdje aan kop ging. Carlos Sainz lachte uiteindelijk het laatst op de softs en bleef Charles Leclerc een tiende voor in de eindstand. Max Verstappen reed alleen maar op de harde band en eindigde als zestiende.

Bekijk hieronder de volledige uitslag!

Uitslag Eerste vrije training - Brazilië

Unibet
# Coureur Team Tijd Band
Resultaten worden geladen...

Bij een doelpunt voor PSV of Feyenoord, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Formule 1 GP Brazilië 2023 RN365 Nieuwsdossier

Praat mee!

x
Breaking Broer van vertrokken Alpine-teambaas opgepakt