Even leek het erop dat McLaren zoekende was, maar aan het einde van de eerste vrije training waren het toch echt Oscar Piastri en Lando Norris die bovenaan de tijdenlijsten stonden. Max Verstappen sloot op gepaste afstand aan op P6.
In de tweede Red Bull moest Yuki Tsunoda genoegen nemen me de 13de tijd. Sowieso zagen we in dat rechter rijtje namen die je daar eigenlijk niet verwacht te komen, zoals bijvoorbeeld Lewis Hamilton en George Russell.
Bekijk hieronder de volledige uitslag!
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Max Verstappen rijdt een thuisrace op Spa-Francorchamps. De Nederlander kende veel pech tijdens de vorige race, waardoor hij een podium misliep. Pakt Max tijdens de GP van België wel zijn podium?
Unibet keert liefst 50x jouw inzet uit bij een podium voor Verstappen, Antonelli of Russell!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!