Max Verstappen won inclusief een extra pitstop voor de snelste ronde de Formule 1 Grand Prix van Oostenrijk, de thuisrace van zijn team Red Bull. De Oostenrijkse renstal blijft ongeslagen dit seizoen met negen overwinningen in negen races.
Ferrari-coureur Charles Leclerc werd tweede op de Red Bull Ring, met Sergio Perez op de derde plaats. De tweede Nederlander op de grid, Nyck de Vries, kon geen punten scoren en werd zeventiende. Hij kwam als vijftiende over de meet, maar kreeg uren na de race nog een straf. Bekijk hieronder de volledige uitslag.
Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap. Maak bovendien kans op een VIP Experience voor de race op Zandvoort!
Claim jouw cap!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Oostenrijk 2023 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!