Max Verstappen kon op zijn rode band niet het verschil maken met de Mercedes-coureurs. Lewis Hamilton was anderhalve tiende sneller tijdens zijn snelle run dan Max Verstappen. Valtteri Bottas wist het tempo van de twee kemphanen niet bij te houden en moest drie tienden toegeven en werd derde.
Ook Sergio Perez liep ver achter in zijn snelle ronde en moest bijna zeven tienden van een seconde toegeven op Hamilton. Daarmee kwam hij niet verder dan de tiende plaats, want de top twaalf zat zeer dicht op elkaar. In positieve zin vielen de Alpine-coureurs op, die slechts vier tienden van een seconde toegaven op Hamilton.
Bekijk de volledige uitslag van de tweede vrije training hieronder.
Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap. Maak bovendien kans op een VIP Experience voor de race op Zandvoort!
Claim jouw cap!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Portugal 2021 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!