Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Update uit Canada: Verstappen kent problematisch begin

Max Verstappen moest tijdens de tweede vrije training voor de Grand Prix van Canada zijn Red Bull al snel in de garage parkeren met een ERS-probleem. De Nederlander kende zo een problematische start van zijn weekend, zag ook journalist Aaron Deckers.

De vrijdag in Canada leek in eerste instantie letterlijk in het water te vallen. Regen zorgde voor uitstel van de eerste vrije training en later voor chaotische taferelen, want de omstandigheden waren zodanig tricky dat de coureurs voorzichtig hun rondjes moesten afwerken. Toch werd er nog best veel gereden op de softs en intermediates. Wie niet aan veel ronden toe kwam, was Max Verstappen. De Nederlander had aan het begin van de tweede vrije training een ERS-probleem en parkeerde zijn rokende RB20 in de garage. Wat er precies gebeurde op de vrijdag in Canada, vertelt Aaron Deckers je in een gloednieuwe audio-update! Beluister hem hieronder!

Update uit Canada: Verstappen kent problematisch begin

Premium-update Canada - vrijdag

RacingNews365

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
usa GP Miami 3 mei 2026
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
Volledige kalender
x
GT3 Verstappen verschijnt op Nordschleife voor Mercedes-test