Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Upgrade voor Racing Point bij Italiaanse Grand Prix

Het relatief kleine team van Racing Point brengt weinig upgrades, maar neemt wel een nieuw pakket mee naar het circuit van Monza.

Racing Point kent een seizoen met ups en downs en weet dat de concurrentie in haar nek hijgt. Met name McLaren en Ferrari worden gezien als de grootste uitdagers. Het verschil in de WK-stand is momenteel een punt met McLaren en twee met Ferrari. Deze grotere teams beschikken bovendien over meer faciliteiten en een hoger budget, waardoor ze zich gedurende het seizoen ook sneller kunnen ontwikkelen. Otmar Szafnauer, teambaas van Racing Point, weet dat het lastig wordt om deze teams te verslaan. "We hebben een upgrade gepland voor Monza, maar daarna eigenlijk nog niets. Als de andere teams upgrades blijven brengen, dan komen ze dichterbij en zullen ze op sommige circuits ook sneller zijn. Dat is een van mijn grootste zorgen." Daarbij komt dat de technische reglementen veranderd zijn voor 2020 en 2021. "We moeten daarom ook goed kijken naar volgend jaar", legt Szafnauer uit in gesprek met onder meer RacingNews365. Met medewerking van Dieter Rencken.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Verstappen-mania Ultieme Verstappen-gekte voorspeld: "Éen miljard procent zeker"