Giedo van der Garde heeft er alle vertrouwen in dat Max Verstappen in 2019 flink gaat scoren met de Honda-motor achterin de RB15. Als hem door RTLGP naar zijn mening over de kansen van de Nederlander wordt gevraagd, laat hij in niet mis te verstane woorden weten dat hij heel veel verwacht.
"Red Bull had aan het eind van vorig jaar op zowel mechanisch als aerodynamisch vlak al de beste auto. Als daar nog de door Honda beloofde 50 pk extra bij komt ten opzichte van die Renault-motor, dan gaat Verstappen volgend jaar vliegen." Van der Garde tipt Red Bull met de nieuwe motorpartner zelfs als kandidaat voor de wereldtitel: "Honda heeft er goed aan gedaan McLaren eind 2017 te verlaten. Afgelopen seizoen heeft Honda al enorme stappen gemaakt en met de data die Red Bull van Renault had, zal de motor alleen maar beter worden."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









