Veiling bijzondere F1-auto Michael Schumacher

28 sep. 11:45 Redactie 0 reacties
De Ferrari F2001 van Michael Schumacher wordt in november geveild. Het betreft de auto waarmee de Duitser zijn vierde van in totaal zeven wereldtitels won. Dat jaar won hij onder andere de prestigieuze GP van Monaco.

Ferrari F2001 van Michael Schumacher wordt geveild

Veilinghuis RM Sotheby's kondigde aan dat het op 16 november de F1-auto van legende Michael Schumacher veilt. De F2001, chassis 211, was dat jaar een klasse apart. Schumacher won met dat chassis de GP van Monaco en behaalde later dat jaar zijn vierde wereldtitel.

Dit jaar viert Ferrari haar zeventig jarig bestaan. Het veilinghuis is dan ook trots dat ze deze prachtige bolide mogen veilen.

"Ferrari en Schumacher zijn de grootste namen in de motorsport, waarbij ze bekend staan om hun grootste prestaties."

De waarde van de auto wordt geschat op een slordige $ 4 miljoen.

Reacties

Er ging iets mis bij het ophalen van de reacties... Kom op een later moment terug om de reacties te lezen.

Je bericht kon niet worden geplaatst. Probeer het nogmaals of log opnieuw in

Om te reageren op dit artikel moet je ingelogd zijn.
Een account is gratis. Bekijk alle voordelen van een account hier.

De voordelen van een account:

  • Reageren op artikelen

  • Toegang tot exclusieve content

  • Win mooie prijzen met quizen en spellen

  • Profiteer van exclusieve voordelen