Het was uitgerekend George Russell die in de kwalificatie voor de Formule 1 Grand Prix van Abu Dhabi iemand anders in de weg reed, nadat hij een week eerder volgens Max Verstappen zo fel van leer trok om hem een straf aan te smeren voor hetzelfde vergrijp. Dat terwijl het nieuwe incident in een snelle ronde van Liam Lawson geschiedde, terwijl de hoofdrolspeler een week geleden allebei in een slow lap zaten.
Niet alleen op deze website werd daar met verbazing op gereageerd, ook op social media worden er vraagtekens geplaatst bij het besluit. Daarom vragen we jou: was een straf voor Russell terecht geweest?
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Hongarije, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!