McLaren is zeer sterk aan 2025 begonnen. Lando Norris won de Grand Prix van Australië, waarna teamgenoot Oscar Piastri de zege naar zich toetrok in China. Het leidde er zelfs toe dat George Russell in Melbourne claimde dat de auto van McLaren veel dominanter is dan die van Red Bull uit 2023. Norris weet even niet wat hij hoort.
"Wat?", zo wordt Norris geciteerd in The Telegraph. "Een grotere voorsprong dan de Red Bull die alles won? Natuurlijk. Ik dacht dat hij slimmer was, maar dat is duidelijk niet zo. Ik hoef niet eens iets te zeggen. Ik denk dat het duidelijk genoeg is dat het niet zo is. George denkt dat hij veel spelletjes kan spelen, maar ik trap er niet in. De auto is duidelijk niet zo sterk (als de Red Bull uit 2023 red.). Maar George kan doen wat hij wil. Ik ben blij dat hij er zo over denkt."
Norris krijgt ook de vraag of de woorden van Russell in zijn hoofd gaan zitten. "Nee, eerder het tegenovergestelde. Het lijkt alsof ik in zijn hoofd zit, als hij denkt dat we niet meer in te halen zijn."
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!