Voor Mercedes draaide de kwalificatie voor de Grand Prix van Monaco uit op een drama. Kimi Antonelli crashte, waarna George Russell stilviel in de tunnel. Zodoende moeten de beide heren vanaf de veertiende en vijftiende plaats starten, iets wat je in Monaco natuurlijk juist niet wil. Teambaas Toto Wolff blijft dan ook teleurgesteld achter.
"Je weet dat jonge en grote coureurs de muur hebben geraakt in Monaco", stelt Wolff over Antonelli bij Viaplay. "Het is simpelweg een leercurve. We zijn wel een beetje verdrietig, want onze auto begon net goed te gaan. Met George weten we niet wat er gebeurde. Het was eigenlijk vrij ironisch..."
Wolff hint wel alvast op een extreme strategie. "Ik denk dat we het net hebben besproken. Met waar we starten, kunnen we echt proberen om de nieuwe regels te optimaliseren en kunnen we gekke dingen doen die je normaal achterwege zou laten. Misschien kunnen we proberen om heel lang of heel kort door te rijden!"
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Monaco, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!