Het was een dag met twee gezichten voor Max Verstappen in België. De Nederlander was razendsnel in de eerste vrije training, waarna hij tijdens de tweede oefensessie Lando Norris en Oscar Piastri voor zich moest dulden. Verstappen blikt met gemengde gevoelens terug op de vrijdag.
"We hebben best wel een paar dingen geprobeerd", vertelt Verstappen op zijn eigen website. "Je hebt natuurlijk de eerste en derde sector waar je topsnelheid wilt hebben en een erg lange tweede sector waar je de snelheid in de bochten nodig hebt. Het is dus erg lastig de juiste balans te vinden."
De tweede training verliep niet perfect, beaamt Verstappen. "We moeten nu de data analyseren. Ik denk dat we de dag positief zijn gestart, maar de tweede sessie was iets minder. We hebben wat dingen waar we naar moeten kijken, vooral ook omdat we wat wijzigingen hebben aangebracht. We starten wat verder naar achteren vanwege de motorwissel en daarom moeten we nog wat dingen optimaliseren."
Bij winst van Verstappen, Piastri, Norris of een andere favoriet in Saoedi-Arabië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!