Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Verstappen daagt Hamilton uit: "Je had me meer af kunnen knijpen"

Max Verstappen genoot op de zondag in Amerika van zijn gevecht met Lewis Hamilton, maar wat hem betreft had het gevecht nóg scherper gekund.

"Je had me best wat meer af mogen knijpen, hoor", reageert Max Verstappen tijdens de persconferentie doodleuk op de opmerking van Hamilton dat hij Verstappen veel ruimte gaf. Lewis Hamilton wist echter goed met wie hij te maken had.

"Met jou weet ik eigenlijk nooit waar ik aan toe ben en ik wilde sowieso niet riskeren dat we tegen elkaar aan zouden rijden", aldus Hamilton, die met die uitleg niet helemaal wegkomt: "Met een beetje 'wheelbangen' is toch niks mis?" Max Verstappen verrichtte een klein wonder door up de supersofts de race uit te rijden met een enkele pitstop, maar dat maakte het gevecht aan het eind van de rit des te spannender. "Achter Kimi Raikkonen gingen mijn banden er langzaam maar zeker aan, maar dat maakte het gevecht met Hamilton des te interessanter. Ik zat al op de limiet, dus ik gleed alle kanten op. Lewis ging echter ook wijd en op de marbles schoof hij van de baan."

x
Gridstraf Verstappen op randje gridstraf na opmerkelijke wissel