Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen doet nadrukkelijk beroep op F1-organisatie

F1-baas Stefano Domenicali liet eerder weten op zoek te zijn naar manieren om de Formule 1 aantrekkelijker te maken voor fans. Max Verstappen begrijpt dat dit gebeurt, maar benadrukt wel dat de Formule 1 hier niet in moet doorslaan.

Verstappen FP2 Zandvoort
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

De laatste grote ingrijpende wijziging die is doorgevoerd in het Formule 1-format waren de sprintweekenden in 2021. Voor een deel van de fans blijkt dit nog altijd een welkome verandering te zijn, een ander deel vindt de sprintraces helemaal niets. Toch kijkt de Formule 1 naar manieren om meer sprintweekenden aan de kalender toe te voegen of zelfs nog drastischere veranderingen door te voeren, zoals reversed grids tijdens sprintraces.

Max Verstappen begrijpt dat de Formule 1 op zoek is naar manier om meer nieuwe fans naar de sport te trekken, zo laat hij weten aan diverse media, waaronder RacingNews365: "Ik zie zeker de positieve kanten: er wordt meer geld verdiend en dat is voor veel mensen gunstig", vertelt Verstappen nadat hem gevraagd wordt hoe hij kijkt naar de sprintraces. 

"Ik heb er al vaak mijn mening over gegeven, maar ik begrijp ook waarom er keuzes worden gemaakt om het product spannender te maken. Voor fans op het circuit is het natuurlijk leuker om meer races te zien in plaats van alleen trainingen. Voor ons coureurs blijven die trainingen echter wel heel belangrijk. Vanuit het oogpunt van een fan kan ik me voorstellen dat het soms wat saai lijkt, maar de sport is al sinds de jaren vijftig op deze manier opgebouwd."

Verstappen doet daarom ook een nadrukkelijk beroep op de Formule 1-organisatie wat betreft het doorvoeren van nieuwe formats: "Natuurlijk begrijp ik dat sporten zich ontwikkelen, maar we moeten daarin niet doorschieten. Voor mij is een sprintrace al gek genoeg." 

Verstappen heeft Norris in het vizier. Kan hij in Qatar verder inlopen? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 x jouw inzet!

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2025 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
GP Qatar Verstappen snapt 'perfect' McLaren volledig: "Dan konden ze oprotten!"