Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen geeft hint weg over nieuwe F1-helm

Met welke helm gaat Max Verstappen rijden tijdens het Formule 1-seizoen 2025? De Nederlander licht alvast een tipje van de sluier op.

Verstappen post race Baku
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Een van de meest belangrijke onderdelen voor een Formule 1-coureur, zeker voor de veiligheid, is de helm. Die wordt tegenwoordig niet alleen gebruikt voor de veiligheid, maar is ook een manier om de creativiteit de vrije loop te laten. Max Verstappen doet daar ook aan mee en heeft in de tien jaar dat hij in de Formule 1 actief is al heel wat designs gehad.

Maar wat kunnen we voor dit jaar verwachten? Het zal nog even duren tot het daadwerkelijke design onthuld wordt, maar Verstappen licht in een Q&A voorafgaand aan zijn stint in de virtuele 24 uur van Daytona alvast een tipje van de sluier op. Al gaat hij eerst in op zijn favoriete helmdesign.

"Dat is de helm waar ik in mijn beginjaren in de karting mee reed, maar ook mijn design van afgelopen jaar. Het zal dit jaar vergelijkbaar zijn, maar ietsjes anders. Dat is gewoon mijn eigen design en hoe mijn vader ook begon. Dat vind ik het mooiste, tamelijk basic. Ik ben teruggegaan naar het traditionele, old-school design, wat ik het mooiste vind."

Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!

Download F1-kalender

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
Breaking Baandebuut nieuwe Racing Bulls eindigt in grindbak