Woensdag kregen de coureurs in Cannes de kans om de nieuwe Formule 1-film te bekijken. 18 coureurs waren aanwezig, maar Max Verstappen en Lance Stroll lieten verstek gaan. Verstappen legt tijdens de mediadag in Monaco uit waarom hij er niet bij was. De Nederlander wilde simpelweg langer thuisblijven, zeker nu hij net een dochtertje heeft gekregen.
"Ik wilde gewoon meer tijd thuis doorbrengen", vertelt Verstappen tegenover onder meer RacingNews365. "Het was ook geen verplichting, puur mijn privétijd. Die spendeer ik dan liever thuis, zeker omdat je al zo veel weg bent van huis in de Formule 1. Dat je dan thuis wil zijn, is redelijk normaal volgens mij."
Verstappen had de Formule 1 al geïnformeerd. "Ik had de FOM op tijd laten weten dat ik er niet bij zou zijn. Dus ja, daar wisten ze vanaf." Had hij acht jaar geleden hetzelfde gedaan? "Dat denk ik wel, al is het moeilijk in te schatten. En nu de familie natuurlijk ook groeit, dan zeker."
Verstappen was nog wel even aan het simracen met een roze stuur. "Dat was een cadeautje van Atze Kerkhof en de familie, samen met Asher, de partner van ons simteam. Ik kreeg hem opgestuurd, knalroze en ik dacht: 'die zetten we erop!'"
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Monaco, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!