De sprintrace in Miami verliep dramatisch voor Max Verstappen en Red Bull. De Nederlander werd te vroeg weggestuurd bij de pitstop en kwam in contact met Kimi Antonelli. Het gevolg was een straf van tien seconden én 0 punten.
Verstappen krijgt na afloop de vraag of Red Bull opnieuw last heeft van problemen met het licht tijdens de pitstop. Ook in Bahrein ging het namelijk fout. Verstappen is echter vooral blij dat er geen gewonden zijn gevallen.
"Het zijn verschillende incidenten", vertelt Verstappen tegenover Sky Sports. "Je kan deze dingen niet echt met vergelijken. We willen niet dat dit gebeurt, maar het is gebeurd. We moeten het onderzoeken, maar aan de andere kant ben ik blij dat er niemand gewond is geraakt."
Verstappen wijst naar de auto's. "Met deze auto's is het niet geweldig als je iemand raakt. Het was super duidelijk wat daar gebeurde, dus ik heb er niet veel meer aan toe te voegen."
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!