Na de Formule 1 Grand Prix van Canada, gewonnen door Max Verstappen, werd de race-overall van de Nederlander op veilingwebsite F1 Authentics aangeboden voor de gelukkige met het hoogste bod. Twee weken lang kon er geboden worden op de gesigneerde overall, waarin Verstappen de race in Montreal won.
Het bedrag dat daarmee is opgehaald? Maar liefst 112.333 pond, omgerekend ruim 131.000 euro. Het volledige bedrag gaat naar het goede doel Wings for Life van zijn werkgever Red Bull.
De bieder krijgt niet alleen de gesigneerde race-overall waarin Verstappen zijn 41ste Formule 1-zege boekte, maar ook een ontmoeting met Max in de fabriek van Red Bull in Milton Keynes. Een tour door de F1-fabriek is ook inbegrepen én de overall wordt ook nog eens mooi ingelijst.
Verstappen is dit weekend de grote favoriet voor de winst in Italië! Als hij de race wint betaalt Unibet maar liefst 30 keer jouw inzet uit!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 30 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!