Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Verstappen had race kunnen winnen: "Geluk en ongeluk tegelijkertijd"

Max Verstappen kreeg de zege in Groot-Brittannië bijna in zijn schoot geworpen door lekke banden van de beide Mercedessen. Een extra stop kostte hem een mogelijke, zeer fortuinlijke zege.

Max Verstappen kende een zeer eenzame race op Silverstone, maar ging er nog bijna met de hoofdprijs vandoor. De Mercedessen waren veel te snel tijdens de race, maar lekke banden in de slotfase zorgden voor spektakel. Door de lekke band van Valtteri Bottas klom Verstappen naar de tweede plaats, die mogelijk zelfs nog een eerste plaats had kunnen worden. "Het is geluk en ongeluk tegelijkertijd. In de race was Mercedes te snel. De banden zagen er met 10 ronden te gaan niet bijzonder goed uit, zeker de rechter voorband niet." "Valtteri kreeg een lekke band en het team haalde me binnen voor een extra stop om zo de snelste rondetijd te kunnen pakken, maar toen kreeg Lewis ook nog een lekke band. Ik ben erg blij met de tweede plaats, dat is een erg goed resultaat voor ons", blikt Verstappen tevreden terug. De race zelf was voor de Nederlander erg saai, met de Mercedessen die te snel waren en Leclerc die niet aan kon haken. "Het was een eenzame race en ik probeerde de banden zo goed mogelijk te managen."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen test Mercedes in Portugal