De Grand Prix van Las Vegas zaait verdeeldheid. De één vond het geweldig, de ander helemaal niks. Sommigen eenlingen hinken zelfs op twee gedachten na de wanvertoning van de vrijdag, maar fraaie race op zondag. Hoe kijkt het podcastpanel van de Formule 1-podcast van RacingNews365 hiernaar?
Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk: kom er maar in! Wat vonden jullie van de Formule 1 Grand Prix van Las Vegas? En van alles eromheen, te beginnen bij putdekselproblemen op de vrijdag (of was het de donderdag?). Dat zijn natuurlijk de geijkte vragen die gesteld móéten worden, maar er wordt nog veel meer besproken.
En ja, die race van Max Verstappen met al die obstakels... Als je zelfs dan nog weet te winnen, dan valt er voor de rest toch helemaal niks te halen? Of gaat de Grand Prix van Abu Dhabi nog verrassingen brengen? En daarover gesproken? Wie trekt er aan het langste eind daar waar er nog wél iets op het spel staat.
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op