Max Verstappen ging als grote favoriet van start bij de GP van Oostenrijk en wist de leidende positie in de openingsfase te behouden. Al snel werd duidelijk dat Charles Leclerc sneller was dan de Nederlander en de Ferrari-coureur stoof eenvoudig voorbij aan de WK-leider.
"Het was een lastige dag, waarbij we problemen hadden met de banden - ongeacht welke compound. We hadden teveel last van slijtage waardoor we Charles niet aan konden vallen. Maar om dan als tweede te finishen is nog altijd een goed resultaat voor ons, na een moeilijke dag", blikt Verstappen direct na de race terug.
"Het is geweldig om zoveel fans hier in Oostenrijk te zien. Helaas kon ik ze niet trakteren op een overwinning, maar tweede is nog altijd een prima resultaat."
Wederom knokten Verstappen en Leclerc en de Red Bull-coureur ziet dat de rest van het seizoen zo doorgaan: "Natuurlijk, dat is al het hele jaar zo geweest en dat is geweldig om te zien."
Verstappen verdedigt momenteel een voorsprong van 38 punten op Leclerc. Teamgenoot Perez en Sainz volgen inmiddels op een grote achterstond door hun nulscores in Oostenrijk.