"Ik ben nooit 'Mad Max' geweest", zo pareert Max Verstappen zijn eigen bijnaam in gesprek met Reuters . "Ik was wel altijd Max, de man die altijd voor het hoogst haalbare voor het team ging."
Hoewel Max Verstappen naar eigen zeggen nooit 'mad' is geweest, erkent hij wel dat 'rookie-mistakes' tot het verleden dienen te behoren: "Ik begin aan mijn vijfde seizoen in de Formule 1. Ik kan me niet meer verschuilen achter mijn jeugdigheid, ik moet nu volwassenheid tonen." Verstappen denkt dat volwassenheid niet per se hoeft te betekenen dat hij op de baan minder agressief te werk gaat: "Als coureur zal ik niet veranderen. Ik zal nooit genoegen nemen met de tweede of derde plaats. Ik ben een winnaar en dus wil ik elke race die ik kan winnen. Ik zal er dus altijd voor blijven gaan." Het enige moment waarop de Red Bull-coureur mogelijk genoegen neemt met een tweede plaats is als hij om een kampioenschap vecht: "Maar zover is het nog niet gekomen, dus vooralsnog zal ik elke kans om een race te winnen grijpen."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










