De voormalig Renault-coureur blikte tegenover het Italiaanse Autosprint terug op de Grand Prix van Australië. Hij liet weten vooral onder de indruk te zijn van racewinnaar Bottas: "Bottas heeft mij écht verbaasd. Ik had niet verwacht dat hij zo sterk zou presteren. Zowel in de kwalificatie als in de race was de Fin subliem. Echter is er pas één race verreden op een circuit dat niet vergelijkbaar is met de andere circuits op de kalender."
Naast het sterke optreden van de Fin, zag Fisichella wederom een spectaculaire Max Verstappen: "Max is zonder enige twijfel een van de beste dingen in de hedendaagse Formule 1. De inhaalmanoeuvre op Vettel was mooi en naar mijn mening ook correct uitgevoerd. De Red Bull-coureur levert spektakelgarantie!" Een andere coureur die vaak voor spektakel zorgt is Kevin Magnussen, de Deen maakte een sterke indruk tijdens de race in Australië. "Magnussen lijkt volwassener te zijn geworden. De afgelopen jaren stond hij vooral bekend om zijn roekeloze rijgedrag, maar hij bevindt zich nu in een stijgende lijn. De auto van het Haas-team is daarnaast goed genoeg voor een top tien plaats in zowel de kwalificatie als de race. Ook dat helpt mee voor Magnussen", aldus Fisichella.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









