Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Verstappen tast in het duister na trainingen in Monza: "Werk aan de winkel"

Max Verstappen sloot de trainingsdag in Italië af op de vijfde plek. Hij heeft er vertrouwen in dat er verbetering kan worden gevonden, maar er zal nog wel hard gewerkt moeten worden op vrijdagavond.

Als Max Verstappen zondag zijn tiende zege op een rij wil boeken, dan zal hij verbetering moeten vinden. De vrijdagmiddag in Italië verliep namelijk niet zoals gewenst. Alhoewel hij de snelste was in VT1, kwam hij in een lastige tweede vrije training, die twee keer werd onderbroken door een rode vlag, niet verder dan P5. Verstappen kon tijdens zijn snelle run op de zachte banden geen lekkere tijd neerzetten en het was Carlos Sainz die namens Ferrari 0,3 seconden sneller was. Ook teamgenoot Sergio Perez was sneller, net als beide McLaren-coureurs. Werk aan de winkel, zo oordeelt de Nederlander dan ook. "We hebben met verschillende vleugelstanden gereden en we moeten analyseren wat het beste werkt. Dat kan lastig zijn hier op Monza", vertelt Max op zijn eigen website "Ik had het denk ik iets beter kunnen doen. Ik was nog aan het finetunen tussen de lage en hogesnelheidsbochten. Ik heb er vertrouwen in dat dat goedkomt. Het was lastig om in de tweede vrije training overal een goed beeld van te krijgen, dus we hebben nog wat werk voor de boeg." Hij vervolgt: "Tijdens mijn snelle ronde werd ik wat opgehouden in de tweede sector en tijdens de lange run kon ik niet echt veel ronden rijden, dus dan krijg je niet een compleet beeld. Maar qua long runs was dat voor iedereen hetzelfde. Er zitten nog verbeteringen in het vat", zo sluit hij af.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Winterse taferelen Verstappen doet onwaarschijnlijke dingen in de sneeuw - terugblik