Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Verstappen velt eerste oordeel over Red Bull-upgrade

Max Verstappen kwam net tekort in de strijd om poleposition in Imola, maar doet met zijn P2 wel goede zaken. De Nederlander wijst wel een doorslaggevende factor aan waar Red Bull op moet letten in de strijd met McLaren.

Max Verstappen streed ook in Imola weer mee voor poleposition, maar werd nipt afgetroefd en moest zijn meerdere erkennen in Oscar Piastri. Met een verschil van 34 duizendsten moest Verstappen genoegen nemen met P2, al is de Nederlander daar niet geheel ontevreden over. Na alle upgrades van de afgelopen tijd, waaronder één die werd geïntroduceerd in Imola, lijkt er eindelijk sprake te zijn van vooruitgang bij Red Bull.  Verstappen komt daarom ook met een positieve conclusie: dit is het beste gevoel dat hij tot dusver heeft gehad in de auto. "Ja, absoluut. Het ziet er natuurlijk best wel anders uit. Ik denk dat het qua rondetijd niet zo heel veel oplevert, in vergelijking met de fysieke verschillen die je ziet. Maar ik denk dat we met de afstelling wel een stap vooruit hebben gezet." De conclusie van Verstappen is dus duidelijk, maar helaas voor de Nederlander is het niet alleen maar rozengeur en maneschijn. "De balans van de auto is nu beter, maar bandenslijtage is wel een ander verhaal. Als de banden te warm worden, worden ze te warm. Het zal nu wel wat beter gaan, maar ik denk niet dat we McLaren echt aan kunnen vallen. Puur omdat zij minder last hebben van de oververhitting van de banden." 

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
hun GP Hongarije 26 jul 2026
nld GP Nederland 23 aug 2026
Volledige kalender
x
Max 'Freak' Verstappen kreeg Mercedes 'helemaal over de zeik': "Gaat tot het gaatje"