Max Verstappen werkt op vaste basis met een team van vier engineers om hem heen. De hoofdengineer is Gianpiero Lambiase, maar Tom Hart, David Mart en Michael Manning maken het team compleet. Of maakten, eigenlijk. Manning was daarbij actief als control engineer, waarbij hij onder andere verantwoordelijk was voor de starts van Verstappen.
Manning verlaat nu het team rond Verstappen, omdat hij toe zou zijn aan nieuwe, grotere uitdagingen, zo meldt de Telegraaf. Naar verluidt zoekt Red Bull naar een nieuwe functie voor Manning, waarbij Manning de wens heeft uitgesproken niet meer bij alle races aanwezig te willen zijn.
Een opvolger voor Manning, als die er al komt, is nog niet aangekondigd.
Ook interessant:
Met de Grand Prix van Abu Dhabi kwam een veelbewogen Formule 1-seizoen officieel ten einde. Max Verstappen pakte zijn vierde wereldtitel en schaarde zich zo in een illuster rijtje. Maar was het ook een perfect seizoen van Verstappen? Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk laten hun ongezouten mening weer horen in een kakelverse Formule 1-podcast van RacingNews365!
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel








Praat mee!