Max Verstappen kwam in Azerbeidzjan akelig dicht bij zijn eerste overwinning van het seizoen. De Red Bull-coureur werd een kleine twee tienden afgetroefd door George Russell, die zijn hoofd koel hield onder de druk van Verstappen. Desondanks werkten de nieuwe updates van Red Bull naar behoren, zo merkte Verstappen ook op.
Maar zit een overwinning er dit jaar nog in? Verstappen laat in Maleisië weten er vol voor te gaan, al is hij zich ervan bewust dat het niet makkelijk wordt. Dat komt ook door een nieuw updatepakket voor Mercedes voor het raceweekend in Sepang.
"Helaas scoren we op dit moment niet meer punten dan Mercedes", vertelt Verstappen tegenover onder meer RacingNews365. "Zij zijn op dit moment de snelsten, of dat waren ze in ieder geval gedurende het grootste deel van het seizoen. Ik probeer er simpelweg alles aan te doen."
"We pakken nu natuurlijk wel aardig wat podiumplaatsen, maar ik wil winnen. Daar ben ik hier voor en ik kom steeds dichterbij. Ik wil dit jaar in ieder geval nog minstens één race winnen, dus ik hoop dat dat ergens in de komende races gaat lukken."
Solide resultaten bij Red Bull
Verstappen ziet de progressie bij Red Bull. "We behalen in elk geval solide resultaten. Ik denk dat de nieuwe onderdelen die we in Baku op de auto hadden ook goed werkten, al weten we natuurlijk dat Baku ons altijd al redelijk goed heeft gelegen. Het is een heel uniek circuit met de haakse bochten en nauwelijks snelle bochten, dus we moeten in de komende races even afwachten hoe onze auto gaat presteren."
"Het is op zich wel goed voor ons om al dit soort verschillende circuits af te werken. Richting volgend jaar kunnen we in deze slotfase van het seizoen namelijk enorm veel leren over wat we precies nodig hebben en welke kant we op willen met de auto."
Alles draait dus om leren, beaamt Verstappen. "We strijden dit jaar toch niet mee om het kampioenschap, dus voor ons is het een steile leercurve. De afgelopen weekenden waren al vele malen beter dan het begin van het seizoen."
Verstappen is wel op zijn hoede voor de geüpgradede Mercedes. "Normaal gesproken ga je sneller als je een update meeneemt. Aangezien zij sowieso al zo'n sterk tempo hebben, zal het waarschijnlijk heel lastig worden. Maar dat maakt niet uit. We proberen elk weekend simpelweg het maximale eruit te halen en dan zien we vanzelf wel waar we eindigen."
Scoort Max Verstappen wederom een podiumplaats? Dan scoor jij ook dik! Unibet keert liefst 50 x jouw inzet uit bij een podiumplaats van Verstappen, Kimi Antonelli of George Russell!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!