Na de Grand Prix van Miami maakte Alpine uit het niets bekend dat teambaas Oliver Oakes was opgestapt. Het bleef kortstondig onduidelijk waarom, maar later bleek dat zijn broer, William Oakes, is opgepakt in Groot-Brittannië. De CEO van Hitech zou ontzettend veel cashgeld op zak hebben gehad en werd voorgeleid. Oliver Oakes zou op zijn beurt naar Dubai zijn gevlogen.
Niet voor lang, zo blijkt nu. Oakes is namelijk verrassend genoeg aanwezig in Imola, waar hij in de Formule 2-paddock is gesignaleerd. De Brit blijft betrokken bij Hitech, het team dat vroeger onder leiding stond van Dmitry Mazepin. Na de start van de Russische invasie in Oekraïne werd zijn meerderheidsaandeel overgeheveld naar Oliver Oakes, waarna William Oakes sinds 2024 de rol van CEO bekleedde.
Dat Oliver Oakes nog steeds betrokken is bij Hitech, verklaart wel zijn aanwezigheid. Ook tijdens zijn Alpine-tijd behield hij nauwe banden met het Formule 2- en Formule 3-team dat hij zelf had opgericht.
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Italië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!