"Ik hou van een saai leven" , zo bekent Sebastian Vettel in gesorek met Sky Sports F 1 . "Ik ben heel graag thuis als ik niet onderweg ben voor de Formule 1." Vettel geniet buiten de baan van een teruggetrokken leventje. Thuis sleutelt hij het liefst uren aan zijn oude brommer: "Ik blijf dat ding voortdurend opknappen. Als ik na een raceweekend thuiskom, staan de nieuwe onderdelen alweer klaar. Ik moet dan altijd even bedenken waar ik ook alweer was gebleven."
Als hij zo geniet van leven buiten de Formule 1, waarom reist hij dan nog steeds de hele wereld over als coureur? "Omdat rijden in een Formule 1-auto het beste gevoel geeft dat er bestaat. Iedereen weet wel hoe het is om in een auto te rijden, maar wat wij doen is van een andere orde." "Ik ben dol op de autosport en dol op Ferrari. Ik ben er trots op deel uit te maken van dit team. Het is een zegen om op dagelijkse basis te doen wat ik mag doen."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









