De concurrentie schuift de favorietenrol makkelijk in de schoenen van Ferrari. Iets waar de Italianen weinig problemen mee lijken te hebben. Het zelfvertrouwen is groot na de vliegende start en kopman Sebastian Vettel is in zijn nopjes.
Woensdag legde hij 134 ronden af in de Ferrari, waarbij hij wederom indrukwekkende rondetijden noteerde. "Het voelde goed om weer terug in de auto te zijn en zoveel ronden af te leggen. We kenden een goede dag en legden ons complete programma af, waarbij de SF90 voorzien was van enkele nieuwe onderdelen." "We hebben wat dingen geprobeerd met de set-up van de auto en ik kan alleen maar zeggen dat ik nog altijd erg blij ben met de auto. Met 303 rondjes achter de rug, voel ik me zelfverzekerd en tevreden over hoe de auto zich ontwikkeld."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









