Schumacher en Vettel kennen elkaar al vele jaren. 'Schumi' fungeerde als mentor in de jonge jaren van Vettel en zag hem jarenlang als zijn opvolger. Na vier wereldtitels bij Red Bull, 2010-2013, wacht Vettel op nieuwe successen en worstelt hij bij Ferrari. "Michael heeft vele jaren doorgebracht in Maranello. Zijn nalatenschap is nog altijd voelbaar in het team", laat Vettel aan Blick weten.
De situatie van Schumacher en Vettel bij Ferrari was vergelijkbaar in de beginjaren. Beiden moesten het team uit het slop trekken en moesten lang wachten op hun eerste titel in Italiaanse dienst. Schumacher had daarvoor vijf seizoenen nodig, Vettel wacht na vier seizoenen nog op nieuwe successen. De Ferrari-coureur mist zijn vriend en zou graag eens met hem (kunnen) praten. "Met Schumacher kon ik als coureurs onder elkaar spreken, in plaats van met technici. Zo'n gesprek zou me extreem helpen. Met Michael heb ik altijd een zeer goede verstandhouding gehad. Ik mis hem."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









