Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 2020

Video: Netflix onthult trailer van tweede seizoen Drive to Survive

Netflix heeft deze maandag de eerste trailer van het nieuwe seizoen van Drive to Survive gepresenteerd aan het publiek.

Gunther Steiner
Video
Naar nieuwsoverzicht © Haas F1

In de trailer zien we veel coureurs de revue passeren. Daniel Ricciardo op avontuur bij zijn nieuwe team Renault, Christian Horner over zijn Red Bull-pupillen, een vloekende Guenther Steiner (ja, hij is weer terug).

Ook zijn we dramatische beelden, zoals crashende Ferrari's en het blunderende Mercedes-team in Duitsland. Drive to Survive komt 28 februari uit op Netflix.

Het voetbalseizoen wordt zaterdag afgesloten met de Champions League finale

Wie wint de Champions League finale: Inter Milan of Manchester City? Win bij Unibet 100x jouw inzet als jouw favoriet wint!

Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 100x jouw inzet!

0 reacties

Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Breaking FIA en F1 willen actie ondernemen na noodkreet Verstappen