Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 nieuws

Virtueel rondje Barcelona met Toro Rosso-coureur Albon

Komend weekend staat de Formule 1 Grand Prix van Spanje op het programma. Toro Rosso-coureur Alexander Albon neemt je een rondje mee over het circuit in zijn video-preview op de vijfde race van het jaar.

Alexander Albon gaat met een goed gevoel richting Barcelona. Niet zozeer omdat Toro Rosso er nou zo goed voor staat, maar wel omdat hij denkt dat Toro Rosso sterk kan zijn op het Circuit de Barcelona-Catalunya.

In onderstaande video neemt Albon je een rondje mee over het circuit en terloops deelt hij alle ins and outs van de baan.

Bookmaker Unibet pakt opnieuw uit met een speciale Max Booster voor de GP van Spanje. Winst van Verstappen op het circuit waar hij in 2016 voor het eerste zegevierde, kan jou 50 keer je inzet opleveren!

Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x jouw inzet!
Forbidden

Weddenschappen Alexander Albon

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Verstappen houdt 't onmogelijke voor mogelijk "Qua snelheid kan 't"