Naast Max Verstappen kreeg ook de #69 McLaren van onder meer voormalig F1-coureur Timo Glock veel aandacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De Duitser kwam in actie met een speciale Schumacher-livery, gebaseerd op de Benetton F1-bolide uit 1995.
Voor Glock is de nacht van zaterdag op zondag echter op een drama uitgedraaid. Hij reed met 112 kilometer per uur door een code 60 en ontving een forse straf van de wedstrijdleiding. Omdat het al zijn tweede keer was in 2026, is Glock bovendien gediskwalificeerd en zijn licentie voor de Nordschleife kwijt.
De stewards meldden het volgende: "Timo Glock heeft voor de tweede keer een straf ontvangen. Aangezien hij twee strafpunten erbij krijgt, zorgt dit ervoor dat hij zijn Nordschleife-licentie verliest. Tegelijkertijd betekent het dat hij wordt gediskwalificeerd."
Glock moet nu een aanvraag tot herstel indienen en de verplichte e-learningcursus opnieuw volgen om zijn licentie terug te krijgen en aan de volgende race deel te kunnen nemen. Zijn teamgenoten Martin Kirchhoffer, Ben Dörr en Timo Scheider mochten de 24 uur wel vervolgen.
Denk jij dat Max Verstappen, Kimi Antonelli of Lewis Hamilton in de top 3 rijdt? Pak bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!