Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Voormalig F1-teambaas wijst naar Verstappen als oorzaak van Red Bull-probleem

We weten dat Max Verstappen van een hele stabiele voorkant van zijn auto houdt, al lijken zijn teamgenoten daar niet echt goed mee overweg te kunnen. Voormalig teambaas in de koningsklasse van de autosport, Gian Carlo Minardi, zien dat de teamgenoten van Verstappen daardoor in de problemen komen.

Verstappen Lawson Australia
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Teamgenoot zijn van Max Verstappen is misschien wel de lastigste taak in de Formule 1. Liam Lawson moet er op dit moment mee dealen. Eerder dropen Daniel Ricciardo, Pierre Gasly, Alex Albon en Sergio Perez al af, omdat ze niet in de buurt van Verstappen konden blijven. De viervoudig wereldkampioen draagt de Oostenrijkse renstal al een tijdje in zijn eentje en dat ziet ook een oude bekende uit de koningsklasse van de autosport.

"Red Bull heeft een heel ander probleem, als we dat zo kunnen noemen. Het team racet opnieuw met slechts één coureur, namelijk Max Verstappen. Het is echter niet mogelijk dat degene die naast hem komt te rijden, zulke enorme problemen heeft", zo stelt voormalig teambaas in de F1, Gian Carlo Minardi, op zijn eigen website.

"Het is waarschijnlijk een erg moeilijke auto om te besturen en te managen. De auto is volledig rond de Nederlander gebouwd, die een specifieke rijstijl heeft. Daardoor komen zijn teamgenoten in de problemen. Ik kan me moeilijk een andere verklaring voorstellen, omdat dezelfde 'neven' sneller zijn en beter presteren dan Lawson", waarbij Minardi ongetwijfeld op Racing Bulls-coureurs Yuki Tsunoda en Isack Hadjar doelt, die het inderdaad beter doen dan de Nieuw-Zeelander in de in potentie betere Red Bull.

Ook interessant:

Max Verstappen en Red Bull beginnen aan een cruciale week. Er is een spoedvergadering ingelast om te bespreken hoe de kloof met McLaren gedicht kan worden. Joris Mosterdijk, Ruud Dimmers en Rudy van Buren bespreken dat én de Grand Prix van China in een gloednieuwe RacingNews365 Formule 1-podcast!

Praat mee!

x
Breaking 'Red Bull vervangt per direct teamgenoot Verstappen'