Gegokt en verloren, dat is de korte samenvatting van de Grand Prix van Groot-Brittannië voor Max Verstappen en Red Bull. De Nederlander pakte tijdens de kwalificatie op magistrale wijze poleposition met een extreme afstelling, maar maakte geen schijn van kans in de natte race. Verstappen zakte weg, mede door een spin. Meer dan de vijfde plaats zat er dan ook niet in.
En tóch verdoezelde Verstappen maar weer eens de problemen bij Red Bull, vinden Mike Hezemans, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk. Zij bespreken weer de hot topics in een gloednieuwe Formule 1-podcast van RacingNews365, inclusief natuurlijk de dominantie van McLaren, de straf voor Oscar Piastri en de prachtige podiumplaats van Nico Hulkenberg!
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel








Praat mee!