Van vrijdag 19 tot en met zondag 21 juli zijn niet alleen de coureurs uit de DTM, maar ook de dames die deelnemen aan de W Series en de jeugdige talenten van het nieuwe Europese Formule 3-kampioenschap te zien op het TT Circuit.
De DTM presenteerde gisteren (donderdag) een voorlopige kalender waarop negen evenementen zijn geplaatst. In zes van de negen evenementen vormt de W Series het voorprogramma, de nieuw te vormen F3-klasse (het internationale kampioenschap zal namelijk in plaats van de GP3 Series in het voorprogramma van de Formule 1 komen) is bij elk evenement aanwezig. Voorlopige racekalender W Series 2019 3 t/m 5 mei: Hockenheimring 17 t/m 19 mei: Zolder 7 t/m 9 juni: Misano 5 t/m 7 juli: Norisring 19 t/m 21 juli: Assen 10 t/m 11 augustus: Brands Hatch
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









