Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Kimi Antonelli

Antonelli reageert op Red Bull-claim Russell

George Russell claimde na de GP van Singapore dat Red Bull nu het te kloppen team is. Kimi Antonelli ziet een combinatie van factoren.

Antonelli podium Singapore
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPB Images

Er stond geen maat op Max Verstappen tijdens de Grand Prix van Singapore. De Red Bull-coureur hield Charles Leclerc van zich af bij de start en bouwde daarna aan een soevereine voorsprong. Verstappen pakte uiteindelijk zijn eerste overwinning in Singapore en zijn tweede zege op rij in de Formule 1. Ook in Maleisië was het raak.

Na afloop verscheen George Russell redelijk bezorgd voor de camera's en microfoons. Hij durfde het aan om Red Bull tot het te kloppen team te bombarderen. Kimi Antonelli, die derde werd met de 'nieuwe' Mercedes, reageert op die claim. Hij ziet vooral een combinatie van factoren.

"Ik denk dat het er grotendeels aan ligt dat wij niet het maximale uit het nieuwe pakket halen", vertelt Antonelli tegenover onder meer RacingNews365. "Red Bull heeft natuurlijk een ongelooflijke stap voorwaarts gezet, maar Max voelt zich waarschijnlijk ook gewoon prettiger in de auto en weet er daardoor meer uit te persen. Het is een combinatie van factoren. Maar dat zij een goede stap hebben gezet, staat vast."

Updates van Mercedes

Antonelli richt zich natuurlijk vooral op Mercedes. "Wat ons betreft: we proberen simpelweg te begrijpen hoe we meer potentieel uit het pakket kunnen halen. We zien namelijk de progressie en wat het ons kan brengen. Het probleem is alleen dat het window waarin de auto optimaal presteert op dit moment heel klein is. Hij is ontzettend gevoelig voor je rijstijl, hoe je een bocht instuurt en hoe je remt. Het gedrag is heel anders."

Een sprintweekend hielp ook niet, aldus Antonelli. "We hebben straks in Austin drie vrije trainingen, zodat we met een open blik naar de afstelling kunnen kijken en een manier kunnen vinden om het volledige potentieel van het pakket te benutten en eindelijk de winst terugzien op de baan."

"Maar het team heeft dit weekend fantastisch werk geleverd door de auto in een beter venster te krijgen, wat mij meer vertrouwen gaf. Dit is het vertrekpunt om verder te bouwen en meer snelheid eruit te halen", sluit Antonelli af.

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
sgp GP Singapore 11 okt 2026
usa GP Verenigde Staten 25 okt 2026
mex GP Mexico-Stad 1 nov 2026
bra GP Brazilië 8 nov 2026
usa GP Las Vegas 22 nov 2026
qat GP Qatar 29 nov 2026
Volledige kalender
x
GP Singapore Hamilton onwel na slopende GP Singapore