De Grand Prix van Italië werd een verschrikkelijk weekend voor Red Bull. Het team van Max Verstappen had totaal geen snelheid en zag de concurrentie in de vorm van McLaren en Lando Norris opnieuw dichterbij komen. In beide kampioenschappen staat het team uit Milton Keynes nog bovenaan, maar de voorsprong begint snel achteruit te lopen. Regerend wereldkampioen Max Verstappen was na afloop ook onverbiddelijk voor zijn eigen team: "Eigenlijk ging er niets goed."
Voormalig F1-coureur Gerhard Berger heeft het moeizame weekend van Verstappen en Red Bull ook gezien en maant men in Milton Keynes tot actie. "Max Verstappen is nog steeds een bijzonder figuur in de business," aldus de tienvoudig Grand Prix-winnaar tegenover Sky DE. "Meestal haalt hij de kolen wel uit het vuur. Maar zelfs hij kan op dit moment niet veel doen."
Volgens de Oostenrijker is men echter al te laat met de 'alarmbellen'. Berger is van mening dat die al een week eerder in Zandvoort hadden moeten loeien: "Als Verstappen er, zeker in Nederland op zijn thuiscircuit, niet meer in slaagt de kolen uit het vuur te halen, dan moeten alle alarmbellen al gaan rinkelen. Ze hebben nu gewoon aanpassingen nodig die werken."
Toch denkt Berger wel een reden te hebben waarom het bij Red Bull ineens allemaal in de soep dreigt te lopen: "Je kunt heel duidelijk zeggen dat al dat gekibbel binnen het Red Bull-team van de afgelopen zes maanden natuurlijk zijn sporen heeft nagelaten. Het superieure pakket is tegenwoordig niet langer een superieur pakket, maar misschien wel goed genoeg voor de tweede of derde plaats."
Ook interessant:
Red Bull werkte een dramatische Grand Prix van Italië af, met felle kritiek van Max Verstappen tot gevolg. Maar wat is er toch allemaal aan de hand bij de renstal uit Milton Keynes? Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken het in een kakelverse RacingNews365 Formule 1-podcast!
Nieuwe welkomstbonus: speel €10, krijg €30 Free Bets + 200 Free Spins!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel

        
        
        








														
    
														
    
														
    
														
    
														
    
														
    
                                            
                                            
                                            
                                            
                                            
                                            
		
	
Praat mee!