Het was een relatief vroege ochtend in Maranello en Geneve. Om 08:00 uur begon namelijk de Right of Review-zitting. Ferrari had deze namelijk aangevraagd nadat Carlos Sainz een straf kreeg voor het aantikken van Fernando Alonso bij de laatste herstart tijdens de GP van Australië.
De stewards hebben na een beraad echter besloten dat er geen nieuw bewijs was en dus is de zaak niet eens opnieuw geopend. De Right of Review is dan ook afgewezen. De straf voor Sainz blijft staan. Hij blijft op P12 staan in de uitslag voor de GP van Australië.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Australië 2023 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.


















Praat mee!