Er drijven een aantal onweersbuien richting het Miami International Autodrome. Aan het begin van de week werd nog verwacht dat deze het circuit mogelijk pas op de maandag na de race zouden raken. Die voorspelling lijkt echter geleidelijk aan naar voren te zijn geschoven. De kans dat de onweersbuien het circuit bereiken op het moment dat de GP van Miami aan de gang is, lijkt steeds groter te worden.
In de VS zijn speciale wetten omtrent onweer tijdens sportevenementen. Die schrijven voor dat evenementen in de open lucht moeten worden gestopt wanneer er sprake is van onweersbuien. Specifiek houdt dat in dat toeschouwers moeten schuilen en de medische helikopter niet mag opstijgen indien het onweer te dichtbij komt en er kans is op inslagen. De Formule 1 zou in zo’n situatie genoodzaakt zijn om de race stil te leggen met een rode vlag en de coureurs terug naar de pitstraat te roepen.
En dus is de FIA aan het kijken of de race op zondag eventueel naar voren gehaald moet worden, om zo zekerheid te creëren dat de race gewoon verreden kan worden, zonder dat er onderbrekingen zijn omdat het circuit geraakt wordt door het verwachte onweer. En dus is het wachten op uitsluitsel van de FIA. Vast en zeker wordt vervolgd!
Denk jij dat Verstappen in de top 3 rijdt? Pak bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel













Praat mee!