Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
George Russell

Russell 'geïrriteerd' na grote achterstand op Antonelli: "Ik worstel altijd op dit circuit"

Terwijl Kimi Antonelli er namens Mercedes met poleposition vandoor ging, moest George Russell genoegen nemen met een vijfde startpositie. Daar baalt de Brit aardig van.

Russell Antonelli Sprint Miami
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

George Russell begon sterk aan het seizoen met een overwinning in Australië, maar kreeg het in de daaropvolgende races wat lastiger. Ook in Miami wil het nog niet echt lukken voor de Brit, die zijn teamgenoot Kimi Antonelli er voor de derde keer op rij met poleposition vandoor zag gaan. Dat verschil frustreert hem stiekem wel, geeft hij toe tegenover onder meer RacingNews365. 

"Ik maakte een foutje in de laatste bocht van mijn laatste ronde, waardoor ik zo'n drie tienden verloor. Dat irriteert me wel, maar dit is ook een circuit waar ik altijd op worstel. Kimi stond hier vorig jaar op pole en ik op P5, dat is dit jaar precies hetzelfde. De grip is gewoon heel slecht hier, je glijdt echt alle kanten op."

"Het asfalt is warm, het is een beetje hetzelfde als in Brazilië. Kimi was daar ook competitiever dan ik. Ik presteer gewoon beter als er meer grip is, als de banden en de auto wat meer aan de grond verbonden zijn. Ik wil dit weekend gewoon overleven." 

Het is overigens niet allemaal dramatisch in Miami, legt Russell uit. Zijn sprintrace kon er nog mee door. "Ik was best wel tevreden met mijn sprintrace. Mijn race pace was goed. Als ik dingen iets anders had aangepakt, had ik mijn positie misschien vast kunnen houden toen ik Kimi in eerste instantie inhaalde. Maar nee, het is echt de kwalificatie hier. Daar heb ik het dit weekend het lastigst mee. Maar we gaan zien wat er mogelijk is tijdens de race."

Denk jij dat Verstappen in de top 3 rijdt? Pak bij Unibet maar liefst 50x je inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 keer jouw inzet!

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
usa GP Miami 3 mei 2026
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
Volledige kalender
x
Live Noodweer bedreigt F1 GP Miami 2026