Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden

Formule 1 Grand Prix Nederland 2023 Het laatste Formule 1-nieuws over de F1 Grand Prix van Nederland 2023

De Grand Prix van Nederland wordt op 27 augustus 2023 verreden op Circuit Zandvoort en staat voor het derde achtereenvolgende seizoen op de kalender. Afgelopen twee haar zagen we een spannend gevecht tussen Max Verstappen en Mercedes, waarna de thuisheld voor het oog van tienduizenden uitzinnige oranjefans wist te winnen. Gaat Max dit jaar voor drie op een rij in eigen land?

Bookmaker Unibet pakt opnieuw uit met een speciale Max Booster voor de GP van Spanje. Winst van Verstappen op het circuit waar hij in 2016 voor het eerste zegevierde, kan jou 50 keer je inzet opleveren!

Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x jouw inzet!
Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
LIVE Reacties na gigantische voorsprong Verstappen in eerste training GP Spanje