Weinig Formule 1-teams zijn in de leidinggeving zo aan veranderingen onderhevig als Ferrari. In de veertien jaar dat Christian Horner bij Red Bull Racing de scepter zwaaide, sleet Ferrari al vijf teambazen. Horner denkt er het zijne van.
"Bij elke managementverandering verandert de cultuur en werkwijze van een team en daar gaat heel veel tijd in zitten. In de periode dat ik de teambaas van Red Bull ben, heeft Ferrari al vijf verschillende teambazen gekend." De laatste verschuivingen hebben Mattia Binotto aan het roer van Ferrari gebracht. Formeel is de Italiaan niet alleen de teambaas, maar ook de technisch directeur. "Hoe hij beide taken gaat combineren, is mij een raadsel. Gaat hij van kantoor naar kantoor rennen?", zo vraagt Horner zich in gesprek met Motorsport.com hardop af. "Het zijn twee zware verantwoordelijkheden, dus het an niet anders of op enig moment moet in dat proces ook iets veranderen. Ik denk niet dat hij beide taken kan blijven vervullen."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









