Nico Hülkenberg mocht vanaf een knappe vierde plaats aan de sprintrace in Austin beginnen, maar na één bocht was alle vrolijkheid verdwenen. De Stake F1-coureur kwam in een sandwich terecht en raakte Oscar Piastri, die op zijn beurt teamgenoot Lando Norris van de baan reed. Ook bij Hülkenberg was de schade groot, iets waar hij enorm van baalt.
"Kutzooi", stelt Hülkenberg tegenover Viaplay. De Duitser spreekt een goed woordje Nederlands. "Er waren natuurlijk veel auto's om Fernando Alonso heen, maar er doken er een paar aan de binnenkant van mij. Ik weet niet welke McLaren het was, maar hij stuurde in, probeerde duidelijk een goede exit uit de bocht te krijgen en stuurde zo op mij in."
"Ik kon hem niet ontwijken, dus kwam er contact met de McLaren, waardoor ik spinde, en volgens mij raakte ik toen nog een paar andere auto's. Het was vrij chaotisch allemaal. Ik weet eerlijk gezegd niet wat ik anders had kunnen doen, behalve dan misschien eieren voor mijn geld kiezen. Maar goed — we zijn er uiteindelijk om te racen", sluit de Hulk af.
Pakt Max Verstappen een podium tijdens de GP van Verenigde Staten? Dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!