Andrey Karginov bouwde gedurende de 474 kilometer lange klassementsproef rond Wadi Al Dawasir een voorsprong van bijna zes minuten ten opzichte van teamgenoot Anton Shibalov op. Ales Loprais zorgde er eigenhandig voor dat Kamaz er eens niet met een één-twee-drie vandoor ging door beslag te leggen op het derde plekje op het podium.
Karginov breidde zijn voorsprong in het klassement op Sibalov uit met diezelfde zes minuten. Met een voorsprong van 27 minuten kan hij wellicht wat minder risico's gaan nemen en toch de eindoverwinning veiligstellen. Siarhei Viazovich (Vandaag zesde op achttien minuten), handhaaft zich op de derde plaats, maar de verschillen in de top van het klassement mogen groot genoemd worden.
| # | Coureur | Merk | Verschil |
|---|---|---|---|
| 1. | Karginv | Kamaz | - |
| 2. | Shibalov | Kamaz | +00:27.06 |
| 3. | Viazovich | MAZ | +01:05.17 |
| 4. | Loprais | Praga | +02:04.27 |
| 5. | Sotnikov | Kamaz | +02:39.22 |
| 6. | Macik | Iveco | +02:44.49 |
Max Verstappen komt dit weekend in actie op de Red Bull Ring. Het team heeft een grote upgrade meegenomen. Is het genoeg voor een podiumplaats of zelfs de zege?
Win bij Unibet 50x je inzet bij een podiumplaats voor Verstappen, Antonelli of Hamilton!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!