En zo is het een prima weekje voor Laurens van Hoepen, die dit seizoen meer en meer furore maakt in de Formule 2 voor het team van Trident. Hij stond dit seizoen al twee keer op het podium en staat vierde in de titelstrijd.
Zijn prestaties leverden hem een TPC-test (Testing Previous Cars) op voor Williams op de Hungaroring en enkele dagen later trekt hij die uiterst positieve lijn overtuigend door. Na het vallen van de vlag dendert hij in de Formule 2-kwalificatie met een verschil van twee tienden naar poleposition op het Circuit Gilles Villeneuve.
Rafael Camara stuurt zijn bolide naar de tweede tijd, Alex Dunne pakte P3. Van Hoepen won nog niet in de Formule 2, maar voor de hoofdrace heeft hij wel het beste uitgangspunt te pakken. De poleposition levert hem bovendien twee extra punten op.
Max Verstappen komt dit weekend in actie op de Red Bull Ring. Het team heeft een grote upgrade meegenomen. Is het genoeg voor een podiumplaats of zelfs de zege?
Win bij Unibet 50x je inzet bij een podiumplaats voor Verstappen, Antonelli of Hamilton!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!