Red Bull werkt dinsdag in Bahrein de shakedown van de nieuwe RB21 af, maar eerder deze maand heeft Liam Lawson al de nodige testkilometers mogen maken. Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen lepelde Red Bull hem in de RB19, de extreem dominante auto uit 2023.
De RB19 werd uitgedost met een interim-livery. Bybit is als sponsor verdwenen, nadat het aflopende contract eind '24 niet werd verlengd. Op de flanken van de monocoque zien we de vermelding van 1Password, terwijl Gate.io als sponsor nog schittert door afwezigheid. Tijdens F175 prijkten die logo's wél prominent op de auto.
Bekijk meer foto's van Lawson zijn test hieronder.
Unibet pakt uit! Bij een podiumplaats van Verstappen in Baku of een zege van Norris of Piastri, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!