Het is eindelijk tijd voor de kwalificatie voor de Grand Prix van de Verenigde Staten! Precies om 00:00 uur middernacht (Nederlandse tijd) begint de sessie. Wie gaat er poleposition pakken op het snelle bochtige Circuit of The Americas? Wordt het één van de Red Bulls, een Ferrari of misschien wel een Mercedes?
Onderstaand vind je de livetiming en de liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de kwalificatie, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de sessie in Austin. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Ook interessant:
Verstappen en Red Bull gaan Mercedes de genadeklap uitdelen
In de nieuwste RacingNews365 F1-podcast blikken Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk uitgebreid vooruit op de GP van de Verenigde Staten, waar Max Verstappen en Red Bull de genadeklap uit kunnen delen aan Mercedes (en Ferrari). Beluister 'm hieronder.
Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Verenigde Staten 2022 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!