Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Helmut Marko

Marko ziet Verstappen in flow komen: "Van ene naar andere hoogtepunt"

Nu de sprintrace achter ons ligt, gaat de focus alweer snel naar de kwalificatie voor de Grand Prix van de Verenigde Staten. Helmut Marko streeft naar een duidelijk doel.

Marko COTA Fri
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Max Verstappen snelde vrijdag naar de sprintpole en zette die tijdens de sprintrace op de zaterdagavond om in een overwinning. Bovendien vielen Lando Norris en Oscar Piastri al heel vroeg uit de sprintrace na de chaos in de eerste bocht, waar beide coureurs overigens weinig aan konden doen.

McLaren beschikt echter niet over de data uit de sprintrace, waardoor ze belangrijke aanpassingen zouden kunnen doorvoeren voor de kwalificatie van de Formule 1 Grand Prix van de Verenigde Staten. Dat is wel het geval bij Verstappen en Red Bull, waardoor het erop lijkt dat McLaren het wat lastiger gaat krijgen voor de kwalificatie en de race.

De sprintrace ligt inmiddels achter ons, en dus gaat de focus op de kwalificatie. Hoe kijkt Red Bull-adviseur Helmut Marko daar eigenlijk naar? "Het zal weer heel spannend worden. Ik ben nog steeds van mening dat Lando de snelste man was en dat alleen Max hem met een superronde nog kon inhalen", blikt de Oostenrijker bij Sky DE nog even terug op de sprintkwalificatie op vrijdag.

Toch ziet Marko dat McLaren er anders voorstaat na de dubbele uitvalbeurt. "Maar nu kijken we hoe groot de impact op het zelfvertrouwen van de McLaren-coureurs is. Max gaat van het ene hoogtepunt naar het andere. Ik denk dat we dus naar de eerste startrij kunnen streven", waarmee de Oostenrijker het doel voor de kwalificatie deelt.

Pakt Max Verstappen een podium tijdens de GP van Verenigde Staten? Dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim jouw bonus!

Praat mee!

x
Live Kwalificatie Formule 1 GP Verenigde Staten 2025